Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis hogy esemény utáni...

Normalis hogy esemény utáni tabletta bevétele utan 3 órával apró szúrásokat érzek a méhemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nos vasárnap történt egy kis baleset,kiszakadt az óvszer (durex)és sajnos nem vettük észre.Elméletileg nem voltam termékeny napokban,de ígyis van esély teherbe esni.Ma ,hétfőn vettem be esemény utáni tablettátt.Utána három órával ilyen szúrásokat kezdtem érezni az alhasam környékén.Esetleg aki már használt esemeny utani tablettat ,megtudna mondani hogy neki mennyire volt hatekony?es hogy normalis e hogy szurasokat erzek ?(a menzeszem 8nap mulva jonne meg)

Válaszokat előreis köszönöm!



2023. nov. 6. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Így hat.


Amúgy mitől tud kiszakadni a gumi? Mert én ezt csak itt, a Gyakori olvasom mindig, de senkit nem ismerek, akivel ez megtörtént.

2023. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Normális. Egy k*rvanagy hormonadagot vittél be a szervezetedbe, hogy a petesejt beágyazódását megakadályozd. Érezhetsz még fejfájást, hányingert, gyengeséget, a ciklusod is komolyan felborulhat, meg még lehetséges ezer más mellékhatás, biztos rajta vannak a betegtájékoztatón.
2023. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom,azt mondtak az ismerőseim hogy ha levegő van benne gyorsan szakad,de mindig megnézzük rendesen e van felhelyezve ,nem is értem énsem
2023. nov. 6. 20:41
 4/10 A kérdező kommentje:
*es meg a melleim is egy kicsit megduzzattak ,keményebbnek érzem őket mint menzesz előtt
2023. nov. 6. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos elég nagy hormon mennyiséget viszel be emiatt ezek előfordulhatnak. Ezért is mondják hogy az eseményutáni csak végső esetben legyen opció
2023. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a durex szakadt ki egyszer, többet nem is használtuk.. Az esemény utánitól nekem semmi nem volt, talán kicsit erősebb volt a menstruációm, de mint írják,sok mellékhatása lehet, de hamar elmúlik.
nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
nov. 7. 10:19
 8/10 anonim ***** válasza:
1. mé' van leponzodówa
nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
???
nov. 7. 10:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt tőle másnap a hasam, görcsölgetett a méhem.
nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!