Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fog a doki hülyének nézni...

Nem fog a doki hülyének nézni ha menstruáció miatt megyek hozzá? Nagyon fáj a hasam alig birok felállni 21/l

Figyelt kérdés
2023. nov. 8. 05:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt egy nagyon bunkó háziorvosom, na ő a képembe röhögött vele, hogy mit akarok itt (igazából jóindulatú daganatom volt, nekem azért fájt)


Szóval mindenképpen menj el, érdemes megnézni, ha meg hülyének néz egy ilyen miatt sz.rd le, menj el másik dokihoz, mert nem lehet normális, hogy ennyire fáj.


Mindig ennyire fájt amúgy? Szedsz fogamzásgátlót, élsz nemi életet/ lehetsz terhes?

2023. nov. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nődokihoz menj. Nyugi nem néz hülyének. Egy osztálytársamnak annyira erős fájdalmai voltak folyton a suliba hogy alig bírt járni, volt hogy el ájult. Aztán a doki mondta neki, hogy amikor meg jön nyugodtan maradjon otthon vagy irassa ki magát
2023. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nőgyógyász. Sok minden állhat mögötte.
2023. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Olyan orvoshoz menj aki ért hozzá. Hogy nő vagy férfi az mindegy.
2023. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
De, menzesz alatt is ultrahangozhatnak. Engem is vizsgált úgy több doki is .
2023. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem fog, de 99% hozzád vág valamilyen fogibogyót, és letudja ennyivel.


Menj el endokrinológus szakemberhez, jobban jársz.

2023. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!