Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két hete borzasztóan sós...

Két hete borzasztóan sós szaga van a vaginámnak. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Korábban nem volt jellemző, olyan normális szaga volt,. Most szó szerint olyan, mintha kinyitottam volna egy füstölt sprotnit vagy valami más, sós lében úszó halat. Nemrég megvolt, akkor éreztem először, amikor a tampont kihúztam. Most már sima pisilés utáni törlésnél is. Nagyon kellemetlen, főleg hogy két hét múlva jön haza a barátom, és szeretnék vele lenni. De így nagyon gáz lenne, ha a nyelvét oda tenné, ő is érezni fogja, hogy ez probléma. Mi lehet a gond? Ez alatt az idő alatt síkosítóval megkent vibrátorral maszturbáltam is. Lehet, hogy a síkosító rontott el odabenn valamit? Mit tudok tenni a normális szag visszaállításáért?

nov. 9. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet baktériumos fertőzés, ha nem akarsz nőgyógyászhoz menni hüvelyflóra helyreállító kúpot meg lehet próbálni
nov. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez magától nem fog elmúlni. A halszag bakteriális fertőzés miatt van erre antibiotikumot szoktak írni. Én a helyedben gyorsan elmennék nőgyógyászhoz, mert akkor mire hazajön addigra meggyógyulsz. Plusz minél jobban húzod annál rosszabb lesz, mert elmúlni gyógyszer nélkül nem fog.
nov. 9. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Te jó Isten!! Nem igaz, hogy ha van párod, nem birod ki, hogy ne maszturbálj, és hogy a legnagobb energiákkal és vágyakkal kapd meg őt.
nov. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez így,lehet rà gondol.

Nem azt írta ,hogy fèlredugott.

nov. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
#3 Lehet a csávóval nem olyan jó, mint a vibrivel.
nov. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na mert majd ő két hétig szintén nem nyúl magához... :D Jajj, ezek a kommentek.

Most már annyira nem érződik, pedig nem csináltam vele semmit, de azért ez a hüvelyflórás kúp jó ötlet, előbb ez, mint a mogorva nőgyógyász.

nov. 13. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet szereti a 🐟-at és mèg külön kéri maradjon ilyen 😁.
nov. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!