Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a csomó a nagyajka...

Mi lehet ez a csomó a nagyajkamon?

Figyelt kérdés

Teljesen a bőr alatt van, a bőr nem változott el felette. Tapintásra hatalmas méretű.

Nem a hüvelynél van, jóval feljebb, oldalt, a bal oldalon. Tegnap óta érzem tapintással.


nov. 11. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sárgás színű ez a bőr alatti csomó? Mert akkor valószínűleg faggyúciszta lesz. Nekem a jobb kisajkamon volt, egy rövid műtéttel simán eltávolították.
nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bartholin ciszta?
nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bartholin-ciszta lehet az. Nekem is volt, nem bántottam és kb. 3 hét után kifakadt és leeresztett. Azóta sem jött vissza és nem is érzek semmi elváltozást.
nov. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha aberrált s@ggfejek nem írogatnának privátban!

Amit ide nem lehet kiírni válaszként, azt el se küldjed, mert nem érdekel!

Persze, nőgyógyásznak készülsz meg fotózzam le! S a legrosszabb, hogy valamelyik álprofilod azt hiszi, hogy tini vagyok!

Szexuális ragadozók egy orvosi kérdés alatt! Legszívesebben nemcsak itt, hanem a rendőrségen is jelentenélek!

l

nov. 12. 00:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!