Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez egy pavlovi reflex lehet...

Ez egy pavlovi reflex lehet vagy ez mitől lehet (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Amikor úgy érek haza, hogy nagyon kell pisilnem és olyan nadrág van rajtam, amit könnyen letolhatok, alig bírom ki azt a részt, hogy beérek a wcre és, hogy leülök, már olyan is volt, hogy elkezdtem pisilni miközben toltam le a nadrágot.


Viszont, ha nehezebben levehető ruhadarab van rajtam, sosincs gond. Probléma nélkül ki tudom várni, hogy kiszabaduljak belőle és nem érzem, hogy mindjárt bepisilnék, hiába is kell nagyon.


Lehet ez azért van, mert az agyam az első esetben tudja, hogy azonnal pisilhet a másodiknál meg, hogy várni kell és az elsőnél ezért jön az erős inger?


nov. 13. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerüen rossz szokás, amit el tudsz tüntetni, ha amikor az "azonnal kell" elöjön, megállsz és pár másodpercig koncentrálsz arra, hogy még várni kell.

Több "baleset" nem lesz, mint így, de egy idö után elmarad ez a szokás.

nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ez mindenkeppen valami reflexbeli gond, nem fizikai oka van. Mindamellett aggaszto, es nem szamit normalisnak. Velem egyszer tortent ilyen eletemben, de egyszeruen el sem tudtam hinni, annyira nem ertettem. Mialatt az izmaim nagyon jok meg, nalam egy rendkivul stresszes allapotban volt, de abbol is extrem eset. Harom ev utan tudtam a hazamat, csaladomat latni covid utan, es mikor erre keszultem, zuhanyzas elott meg csak nem is kellett pisilnem, jott belolem.
nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tudom tartani a vizeletem órákig akar fel napot is.

De ha kezdem nyitni a bejárati ajtóm, olyan erősen tör rám, akkor is ha nem gyűlt sok vizelet, hogy érzem hogy összepisilem magam es van hogy jön us par csepp es futnom kell a vécére

47/ nő

nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichés.
nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!