Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már a nőgyógyász sem tud...

Már a nőgyógyász sem tud segíteni?

Figyelt kérdés

sziasztok.

egy elég kellemetlen dolog miatt írok most ide, de szeretném tudni, hogyha mással is volt már ilyen, ő mit tett, hogyan élte ezt meg.

már egy ideje jelen van nálam a természetellenes folyás, ami annyit tesz, hogy sárgás, van mikor több, van mikor kevesebb van.

az önbizalmam emiatt nulla, nem is merek belemenni kapcsolatba így.

voltam már nőgyógyásznál vele, több dolgot is felírt, viszont mivel szűz vagyok, nem tud rendesen megvizsgálni.

a gyógyszereket alkalmaztam, viszont változás nem történt, de mivel most egy olyan ember közeledik felém, aki felé én is nyitnék, méginkább minél előbb elszeretném érni, hogy ez a probléma ne álljon fent.


volt már olyan köztetek, aki szintén ilyen bajjal küzdött és sehogy sem akart neki elmúlni? tanácstalan vagyok.


nov. 15. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Vagy kamu történet, vagy az orvosod hülye, ugyanis olyan nincs, hogy mivel szüz vagy nem tudna rendesen megvizsgálni. Egy mintavételnek semmi akadálya még egész kicsi - akár pár hetes-hónapos - lányok esetében sem, nálad meg végképp nincs akadálya.
nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van folyásom. 13 éve házas vagyok, előtte is volt sok párkapcsolatom. Soha fel sem merült bennem, hogy ez gáz lenne. Miből gondolod, hogy természetellenes a folyásod? Mert az egy természetes dolog. Pszichésen tedd magad helyre.
nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is van folyásom, teljesen oké, normális. Néha több, néha kevesebb.


Az orvosod meg hülye, ugyanis meg tud vizsgálni úgyis, hogy szűz vagy.

nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sárgás folyás gyulladásra utalhat. Nekem is volt, engem is baromira zavart. Erősködj az orvosodnál, hogy igenis vizsgáljon ki normálisan és alaposan, sajnos a legtöbb nagyon hanyag, engem is hagytak hónapokig kínlódni, pedig a legtöbb esetben magánban voltam. Fel kellett volna emelnem korábban a szavam, hogy normális ellátásért fizetek, nem sima pinaturkálásért, a pénzért cserébe elvárom, hogy alapos legyen és meggyógyítson. Többet nem hagyom magam, addig ki nem jövök, míg minden vizsgálatot el nem végez. Ezek hülyének néznek minket.
nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!