Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztánál a hasfájá...

Petefészek cisztánál a hasfájás milyen gyakori tünet?

Figyelt kérdés
nov. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szúrós fájdalommal is járhat.

Orvost kérdezz, ne a neten keress kuruzslókat.

nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég gyakori. Nekem is volt egy majdnem 5cm-es a sok hormonkezelés miatt (lombik) alakult ki. Aztán mondták, hogy igyak napi két bögre cickafark fű teát,mert az segít az ilyeneken. Hát nem nagyon akartam hinni benne, de ittam es talán 3 hónap alatt teljesen el is tűnt a ciszta hála istennek. Próbáld ki te is, de azért menj el dokihoz is ha az jobban megnyugtat. Én azután kezdtem csak el inni, hogy csináltal tumor marker vizsgálatot, hogy tuti nincs -e gáz, de csak egy bevérzett folyadékkal telt ciszta volt.
nov. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van. De lehet féloldalasan
nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó nekem júniusba fájt a hasam indokolatlanul nem tudtam miért illetve tegnap este szóval nem gyakori remélem hogy így is marad
nov. 16. 11:26
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 Személyes tapasztalatokat szeretne hallani a kérdező, te gyökér, mert a kókler, nemtörődöm, arrogáns, pénzéhes nőgyógyászokra nem számíthatunk.


Amúgy engem is érdekelnek a válaszok. Nekem akkor görcsölt úgy, hogy a könnyem is kifolyt, amikor kifakadt, utána a doki is megerősítette ezt. Azóta eltelt 3 hónap, és állandóan késik a menzeszem 2 napokat, a legutóbbi alkalomkor pedig 10 napot. Megjött, de durván göcsölök azóta is, pedig már vége a menzeszemnek, akár ki is alakulhatott újra a ciszta, ebből megint doki lesz. A többi tünetemre endokrinológust ajánlott (tipikus pajzsmirigy alulműködéses panaszok, de a sárga hüvelyi folyásom is még mindig megvan, amire már egy tucat kúpot felírt, mégse használtak; tuti összefügg ez a sok dolog, elvégre a pajzsmirigy és a hormonok sok mindenért felelősek)... Minek vannak egyáltalán nőgyógyászok? Tovább kéne képezni őket endokrinológussá, és akkor nem kéne egy évet várni, hogy sorra kerüljön az ember. Én inkább összespórolom a pénzt, és magánba megyek, de baromi szánalmas, hogy államiban sz@rnak az ember fejére, és alaposan se képesek vizsgálni (hasraütésszerűen írtak fel kúpot, meg fogamzásgátlót, de szerencsére már nem szedem azt a mérget, ti se tegyétek!). Miért vonják le akkor a tb-t?

nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!