Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion helyett recept nélküli...

Klion helyett recept nélküli gyógyszer? Szerintem petefészek gyulladásom van!

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a hasam.es en.ugy gyanitom,bar nem vgyk orvos,h talan petefeszek gyulladasom lehet.vgy nemtudom.veletlen raultem ket helyen is a ecn szorakozo helyen is....orvoshoz nem mennek.meg 1x. SOTEn konkretan hangosan korbe rohogtek h szuz vgyk 20 evesen es nagyon gaz vlt mikor kifele is ezt hallottam mikor tavoztam.azota nem valtozott a helyzet.akkor is ennyire fajt a hasam.van vmi fura folyasom de ezzel se tudott senki sem mit kezdeni.de nem fertozes.nem budos es semmi ilyen.inkabb ilyen nyalkas.marmint ko.kretan olyn allaga van majdnem mint a tojasfeherjenek!!ugy nyulik.pl ha magambol kiszedem...de ha wczem es kitorlom akkor is jon a huvelyembol es akkor is nyulik.endokrinologian fiatalabb koromba vltm de ugye akkor is szuz vltm es kozoltek h akkor hogy vizsgaljanak meg?eleg nevetseges,h erre fogjak.mivel gond nelkul megvolt mar nem 1 huvely8 ultrahang....az egyiknel kozolte is a doki h tutira nem vgyk szuz ha ilyen siman bement. Hat vlrm egyutt mar fiuval de az aktusig nem jutottunk.de.nem is ez a lenyeg. Az endon amugy nem csinaltak semmit csak vervetel vlt.de az endometriozist tudtomml csak mutettel lehet biztosra mondani,nem?

Azt tudom h a prolaktin szintem kb 7xesen tobb vlt.de szerintem az a stressztol kiakadt :D.koszi elore is a valaszt.elmennek orvoshoz de elegge szarra alaznak.es igen inkabb szenvedek vgy keresnek vmi mas megoldast.



2018. máj. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nem ezért vagy azért, de miért a sote-ra mész ? Hát a nyavalya az, aki betenné a lábát egy egyetemi kórház rendelésére. Olyan helyre mész ami tele van diákokkal, oktatás folyik és te vagy a kísérleti patkány, a bemutatandó alany, 10 en állnak a seggedbe ?! Menj az sztk-ba.
2018. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánorvos. Ezt a szűz vagy nem vizsgálunk dolgot én sem értem, engem is simán vizsgáltak, meg hüvelyi ultrahangoztak...aki akarja meg tudja oldani.
2018. máj. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi Mindenkinek.Az egyetemen alapbol az oktato alázz szarra.nem is ertem igy,h legyenek jo orvosok.oh hidd el az sztkba se kulonb.multkor lazas vltm.fajt a hasam ugyanugy. Elmentem sebeszetre.vagbel kizarva.lekuldtek a nogyogyaszhoz ahol az idiota nover uvoltozva kozolte hol a beutalom nincs rajta az ambulans lapon h idekuldtek.jo lazasan majdnem elkuldtek.a doki megvizsgalt.az se tudta mi a bajom.ugyanugy megvlt ez a folyas szeru dolog mert ez kb alap evek ota es leszarta.amugy vett kenetet az jo vlt.majd kozolte vizsgalat utan h nemtudja mi a bajom de szorongok es higyjem el ennel meg rosszabb lesz az elet.WTF? Aztan kozolte h milyen a csaladi hatterem,foleg apam?nem is ertettem h jon ehhez.persze en hulye meg mondtam h hat alkesz.es valasz-en belefogok menekulni 1 ilyen kapcsolatba mert otthonrol is menekulok.aha.allright.na hat az sztkba ilyen orvosok vannak nalunk.meg olyanok h a beverzett not is elkuldtek aki allapotos vlt,h nincs idopontja.valojaban azert mentem az egyetemre mert azt ereztem h talan az sztknal minden jobb lehet.meg ha te ebbe a keruletbe tartozol es atmennel 1 masikba nem ia fogadnak.igy inkabb n megyek sehova.azert irtam.magan orvost egyenlore nem tudok kifizetni.tanulo vgyk nem tul sok keresettel es egyedul tartom fennt magam.
2018. máj. 6. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahová csak el kell menned. Akárhová ügyeletre. Talán ha tampont használtál, és volt már hüvelyi ultrahangod, akkor nem kellene mondanod, hogy szűz vagy, és meg fog tudni vizsgálni. Mindenképp ha gyulladásod van, vagy vérvétel mutatja akkor kell az antibiotikum. Nem attól van a bajod, hogy ráültél a WC-re. Egyébként, ha ráülsz, akkor tegyél rá körben WC papírt.
2018. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!