Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismét cysta lenne?!

Ismét cysta lenne?!

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete fáj a hasam, a bal oldalon. Nem folyamatosan, csak időnként, vizeletürítés közben viszont mindig nyilal. Ezen kívül szexuális együttlét során is ugyanígy fáj, amikor a Párom mélyebben belém hatol.

Korábban voltak már ilyen panaszaim, akkor petefészek cystát állapítottak meg, azonban az semmilyen kezelést nem igényelt, mert mire elmentem orvoshoz, már kipukkant. (Tudom, hogy ez veszélyes játék.) A héten ismét elmegyek az orvoshoz (egyébként is kell mennem eredményért), viszont kíváncsi lennék a véleményetekre, illetve hogy akinek visszatérnek a cysták, azzal mi a teendő? Az orvosom azt mondta, hogy ha fokozódnak a panaszok, meg tud műteni, de egyébként más teendő ezekkel addig nincs, amíg nem növekednek, mert akár maguktól fel is szívódhatnak. Nektek mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló helyzetben? Vajon tényleg cysta okozná ismét a panaszokat?

Köszönöm a válaszokat előre is! :)



2014. nov. 30. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak cisztáim a bal petefészkemben. Valami miatt nincs azon az oldalon peteérésem, pontosabban tüszőrepedésem, és abból a tüszőből rendre ciszták lesznek.

A doki szerint ártalmatlanok.

Az is igaz, hogy nekem ez semmilyen tünettel nem jár.

2014. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most kicsit irigyellek! Nekem most másodszor jár tünetekkel és épp azért gondolok cystára, mert az első alkalommal is ugyanígy voltam. :S:D
2014. nov. 30. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Melyik nap mész orvoshoz?

Kiváncsi vagyok mit mond. Addig ne idegeskedj! A dokim szerint a legtöbb nőnek van cisztája. Vagy kipukkannak, vagy felszívódnak. Csakhát kellemetlen tünetekkel járhat némelyik.

2014. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezt nekem is mondták már. Holnap megyek, ha rendel délután a dokim. Ha nem, akkor megkérdezem melyik nap lesz délutános és aznap megyek, de írok majd mindenképpen, hogy mit mondott.

Igazából azért is szeretnék elmenni, merthogy szex közben is nagyon fáj és azzal gyorsan szeretnék valamit kezdeni, mert így nem az igazi. :( :D

2014. nov. 30. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Hááát így már érthető. :)

Holnap du. írj, hogy mi volt!

Drukk!

2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam tegnap végül, de már majdnem teljesen megszűntek a panaszaim, szóval lehet a héten már nem is megyek, mert közbe meg holnap meg kell jönnie. :D De ha bármikor is megyek, akkor megírom mit mondott a doki. :)
2014. dec. 2. 06:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mire mész, már ott sem lesznek a ciszták. :)

Oké, írjál majd!

2014. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!