Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózis vizsgálat?...

Aranycsillag2 kérdése:

Endometriózis vizsgálat? Milyen a vizsgálat menete? Fájdalmas? Írjatok le minden tapasztalataitokat róla. 🤗

Figyelt kérdés
nov. 16. 12:29
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Alap az egy sima nőgyógyászati, esetleg Ultrahang, CT, talán MR esetleg, de a legbiztosabb és terápia lehetőség miatt általában hastükrözés. Szerintem ezt mindenhol altatásban végzik, szóval nem fog fájni. De hogy neked mi kell, melyik fajta, azt orvosod mondja majd meg.
nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, milyen vizsgálatra gondolsz pontosan. Nálam sima nőgyógyászati vizsgálatok és ultrahang volt, ezekkel csak feltételezték az endometriózist. Vérvétel, melyen tumormarkereket kerestek, de amivel az endometriózist diagnosztizálni tudták, az a laparoszkópos műtét volt. Kivették a gyanús szövetet, a szövettan igazolta az endometriózist. Altatásban csinálták, nekem nem fájt utána se. A csövek eltávolítása fájt és a varratszedés.
nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!