Lombikosok, akik a Versys Clinics intézetébe járnak, és végeztek náluk PGS vizsgálatot, megosztanátok a tapasztalataitokat? Tényleg nagyobb így a sikerességi mutató ezzel a preembrionális diagnosztikai módszerrel?

Figyelt kérdés

Finom szólva is igen változatos véleményeket olvastam erről a Klinikáról, de úgy tudom, hogy csak ebben az intézetben végzik a PGS-t az országban, más intézményekben csak PGD van. Már ez is érdekes.


Nagyon megköszönöm olyan sorstársaim válaszát, aki elmondja az ezzel kapcsolatos történetét, konkrét tapasztalatát. Írjatok nyugodtan privátban.


Köszönöm a segítséget!



#lombik #Versys Clinics #preembrionális diagnosztika
2014. nov. 29. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Megkaptam a választ, így a kérdés tárgytalan, mert a PGS itthon nem engedélyezett, szóval ők sem végezhetik hivatalosan!
2014. dec. 4. 13:40
 2/4 M. Bella válasza:

„Engedélyezett Magyarországon is a PGS, de csak ha megfelelsz bizonyos szempontoknak: több sikertelen lombik esetén, vagy 35 év felett lehet kérni.

Valóban csak a Versys Clinics-nél végzik és jó eredményeik vannak. Most voltunk mi is náluk. [link] "

2015. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál! Írnék Neked privátban, mert nagyon kíváncsi lennék pár dologra.

Nagyon sok sikert kívánok Nektek!!!

2015. jan. 29. 12:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Aki most kezdett el érdeklődni a PGS kapcsán, annak leírom, hogy valami "alakul" PGS ügyben, végre. Az ETT (Egyészségügyi Tudományos Tanács) állásfoglalása egész friss, 2015.01.20-én kelt.

[link]

2015. jan. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!