Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honvéd Állami egészségügyi...

Honvéd Állami egészségügyi központba megyünk immunológiai vizsgálatra. Tényleg kell ott pénzt adni? Megírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem immunológiai vizsgálaton voltam, hanem nőgyógyászatin. Laporoszkópiás műtétre lett volna szükségem, hogy kitisztítsák a petevezetékeimet. Hát, nem volt nagy élmény. Behívtak és majdnem fél órát vártam az orvosra. Mikor elmondtam, hogy mi a baj, alig értette először. Elküldött teljes laborba, és azt mondta ha megvan az eredmény vigyem vissza. Bárkinek aki éppen akkor rendel. Majd aki ott van további kezelésbe vesz.

Ja, és a műtétre fél évet kellene várni mire sorra kerültem volna.

Inkább elmentem a Máv kórházba. Sokkal kedvesebbek voltak.

2011. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ketteske ***** válasza:
Én voltam immunológián, és nagyon kedvesek voltak. A doki is és a nővérek is. Arra mondjuk nem számítottam, hogy egy hordónyi vért vesznek tőlem, de ez nem az ő hibájuk :) Ja, és fel sem merült, hogy pénzt vártak volna tőlem.
2011. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Éh gyomorra mentetek? Mégis mennyi az a hordónyi vér, csak mert én ájulok a sima csapolástól is.
2011. jan. 12. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves első! A MÁV is Honvéd, ÁEK, annak a része, ugyanazok az emberek dolgoznak ott, mint a rendelőben, csak gondolom, kifogtál egy emberibb orvost.
2011. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Tudom, hogy összevonták, és így lett ÁEK. Csak az egyik maradt Honvéd Áll. Eg. Kp. A Másik is az, csak mindenki Mávnak hívjak még mindig.

Hát én tényleg nagyon melléfoghattam a honvédba.

És itt is látni hogy egy kórház,csak éppen az orvosok mások:(

2011. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször feküdtem bent a "MÁV"-ban, és ugyanazok az orvosokat láttam 2x 1 héten át, akik rendeltek az ÁEK-ben. Nem minden kórházi orvos rendel, de elég sok közülük. Spánik doktor például számomra szimpatikus volt.
2011. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
O.k! Csak a kérdésem az, hogy tényleg kell e fizetni a dokiknak.
2011. jan. 16. 08:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz, elfogadják. Ha nem teszed sincs semmi baj, ugyanazt az ellátást kapod. Erre én nem fizetnék a helyedben.
2011. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!