Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon vizsgálat, most akkor...

Hormon vizsgálat, most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

3.napra írta az orvos de persze úgy jött ki hogy a 3-4.nap hétvége.

Az orvos szerint az 5.nap késő nekem. Így a 2.nap tudnék menni, de van ahol azt látom hogy a 2.naptól értékelhető az eredmény, van ahol meg azt hogy csak a 3.naptól. Most akkor melyik?

Ezeket néznék az elsőn ha ez számít:

se glukóz, inzulin, FSH, LH, TSH, Testosteron, prolaktin, ösztrogen


Írtam már az orvosnak de még nem válaszolt és elég türelmetlen vagyok azzal kapcsolatban hogy mire számítsák. Hátha akad itt egy hozzáértő addig is



2023. nov. 16. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, 2-5. nap között bármelyik jó.
2023. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mehetsz simán a 2. napon is, 5. napon is. Inzulin az terheléses vagy norm.? Mi elég sokat mentünk így a lombik miatt, sokszor jött már ki 2. napra, semmi baj nincs belőle, de gondolom úgyis lesz 21. napon is.
2023. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos azt mondta, hogy az 5. nap már késő neked, akkor a 2. napon menj. Nekem azt mondták lombik előtt, hogy inkább a 2. legyen, mint az 5. (erre kérdeztem rá, hogy mi van, ha csütörtökön jön meg).
2023. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!