Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukámmal ma voltam nőgyógyás...

Anyukámmal ma voltam nőgyógyásznál anyukám (61) éves és a szűrés után vérzik még ez meddig tart?

Figyelt kérdés
Az orvos nem mondta csak annyit, hogy ha 2-3 napnál tovább tart akkor azonnal menjen a kórházba

nov. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak mintat vettek, vagy tisztessegesen meg is vizsgaltak huvelyi ultrahanggal, kolonoszkoppal? Ha csak mintat vettek, es mondjuk mehszajpolipja van, ami nagyon verzos, akkor lehet attol is, ez meg artalmatlan es kismutet.
nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ultrahanggal is és kolonoszkoppal is, rákszűrési vizsgálat volt neki is
nov. 16. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Bár én férfi vagyok, szerintem a nőgyógyász nem szokott kolonoszkóppal vizsgálódni, legfeljebb kolposzkóppal.
nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Kolposzkop, teljesen ra voltam kattanva egy masik temara. Tevedtem.

Szoval akkor nem tudom, de remelhetoleg semmi komoly. Ez nem menstruacio, hamserules lehet.

nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is kéne véreznie. De ha mégis, akkor vizsgálat után pár csepp. Ha ennél erősebb, az nem jó
nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hámsérülés. Én is jártam egyszer így. Fájdalmasan végezte az orvos a méhnyakrák-szűrést, ficánkoltam egy kissé. Utána pár napig volt egy kis vérpecsételés, nem vészes. Túléltem.
febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!