Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bennem maradhat a tampon?

Bennem maradhat a tampon?

Figyelt kérdés
Ma reggel nem emlékszem, hogy kivettem volna a tampont, mégsem volt ott. "Kutakodtam" is kicsit arrafelé, de semmi. Persze, lehet, hogy feledékeny vagyok, vagy kiesett pisilésnél, de idegesít. Ilyen megtörténhet? Évek óta használok tampont, és nem történt még eddig ilyen baki.
2010. okt. 20. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem is szokott ilyen előfordulni. Én is elég feledékeny vagyok, mindíg parázok hogy bent felejtem, de eddig még nem történt ilyen. Próbáld meg hogy leülsz a wc-re és nyomsz, ha benned van ki fog csúszni, vagy esetleg kutakodj tovább. Ha nincs akkor biztos kivetted. Várj pár napot, ha fentmaradt, akkor lesznek tünetei. Akkor viszont doki!

2010. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egészen mélyen is benyúltál, talán csak bent van a zsinórja is, ezért nem találod. Nézd meg újra, annyira mélyen nem lehet, hogy ne találd meg. Vagy tényleg kivetted, csak nem emlékszel.
2010. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A szálat érezned kellene. Guggolj le és nyomj erősen, ha esetleg elszakadt és kiesett a szál, akkor így előrébb csúszik és ha bent van meg tudod fogni.

Egyébként szerintem nincs bent.


Én egyszer úgy jártam, hogy nem vettem ki ami bent volt és feltettem a másikat. És csak a második cseréjénél vettem észre, hogy kettő volt bent. Gáz. Ezt még sosem mondtam el senkinek :)

2010. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy nem vetted észre, ahogy kipottyant. Ha nem érzed, nem találod, tuti nincs benn. A madzagja azért jól van rögzítve a belsejéhez, nem tud kiszakadni, és ha az nincs ott, a tampon sem.
2010. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó mélyre felnyúltam, ameddig tudtam, de nem volt semmi, a zsinórja sem. Remélem tényleg kivettem.
2010. okt. 20. 13:08
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat amúgy! :)

Még a guggolásos módszert megpróbáltam, de semmi, úgyhogy akkor talán tényleg kivettem. :D Köszi!

2010. okt. 20. 13:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

13:02

Így már én is jártam. :O

2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13:02 Én is jártam már így és nagyon zavarban voltam, amikor rádöbbentem, hogy két dugó volt bent úgy, hogy fel sem tűnt :=)
2010. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát azért nehéz nőnek lenni. :D
2010. okt. 20. 14:25
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ülj bele egy kád vízbe fél órára

ha van bent tampon, tuti átázik, érezni fogod, és ki is csúszik

2010. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!