Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány óráig maradhat "benn" a...

Hány óráig maradhat "benn" a mini tampon?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok(még szűz vagyok és még sosem használtam tampont..) és nagyon megszokott lenni(azért is akarok használni mert minmdíg átázok reggelre:S)este maradhat vagy este inkább nehasználjak?
2009. szept. 4. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
szia! ha nagyon erős a vérzésed a mini tampon nem fogja bírni. Én is most vagyis a köv. hónapban fogom elkezdeni, mert elegem van a betétből. Ob minivel kell kezdeni tudom, de a mini ha nagyon erős a vérzésed nem fogja sokáig bírni. Legalábbis én így gondolom. 16/L
2009. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de kb hány óráig bírná?(csak azért azt vettem mert olvastam pár helyen h előszr azzal kell kezdeni:S)akk nemis érdemes este használnom?
2009. szept. 4. 19:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 napon akár 3 óráig se bírja! De szerintem a biztonság kedvéért először rakj be mellé betétet, hogy kitapasztald, meddig bírja :)
2009. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha erős a vérzésed kb. 3 órát bír ki a mini.Éjszakára használj éjszakai betétet,vagy mini tampont betéttel(naggyal).Remélem ez elég lesz így!

Sok sikert!;)

2009. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én úgy emlékszem először normált használtam, de szerintem is próbáld meg inkább minivel ,mert elsőre nem fog fájni ! Nem para amúgy normállal sem, szóval ne izgulj!:) Elvileg 8 óránál tovább nem maradhat fent a tampon! Azt pedig majd kitapasztalod ,hogy egy tampon meddig bírja...monmdjuk erős vérzésnél a mini nem sokáig szerintem.Azt majd gyakrabban kell cserélned. Este is tampont használok, ilyenkor nincs annyira erős vérzés.Remélem segítettem!:)

2009. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Néha borzasztók vagytok lányok, gondoltatok már rá? Vedd már a fáradtságot, és olvasd el az útmutatót, abból mindent megtudsz!
2009. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm kivéve az utolsónak...örülj h nincs ilyen gondod:D
2009. szept. 4. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

ez attól függ h milyen erős a vérzésed:) mindenkinek más: van akinek a mini is bírja 5-6 óráig de van akinek a super plus se bírja csak 1 óráig. először betéttel egyyütt használd aztán ha kitapasztaltad akkor már minden rendben:)


rem tudtam segíteni

18/L

2009. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy tampon (bármilyen fajta vagy méretű) maximum 8 órán át maradhat benned!!! Erre figyelj oda, mert bármit összeszedhetsz. Nem egészséges, ha nagyon sokáig van benned!

(egyébként le van írva a tákékoztató papírban)

2009. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nappal max 4 óra, éjjelre nem javsolják, de én is mindig tampont használok éjjelre is az első 1-2-3 napban, amíg erős a vérzés. Este lefekvés előtt tedd be, és reggel mindjárt cseréld!
2009. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!