Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz, hogyha undorodom...

Anneee25 kérdése:

Tényleg igaz, hogyha undorodom az édességtől terhesség alatt, az annak a jele,hogy kisfiút várok?

Figyelt kérdés

Kolléganőm mondta, mindkét fiús terhességénél undorodott az édességtől, én is a kisfiamnál, és a mostani terhességemnél is( még a nemét nem tudjuk).

Lányos terhesség esetén tapasztaltazok édesség undort?



nov. 18. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Két fiam van.

Az elsőnél faltam a csokis édességet. A másodiknál a sósat és csípőset.

Úgyhogy velem se vagy előrébb 😀

nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem baj, köszi a választ 🙂

Meddig tartott amúgy a hányinger/ émelygés?

nov. 18. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Annyira undorodtam az édestől,hogy a saját esküvői tortámból nem ettem. Aznap derült ki a terhességem.

Lányom lett.

Ja,és nem híztam,szép volt a bőröm,csúcsos hasam volt,stb stb.


Minden öreg szerint fiút vártam.


És mégse.

nov. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok. És nem hánytam,nem émelyegtem.

Csak az édeset nem tudtam enni. 1 rosszullétem sem volt.

nov. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ezekre alapoztam, hogy na tuti fiam lesz mert két pofára tömtem a pizzát, meg mindenféle sós kaját, az edzésre rá sem bírtam nézni. Aztán a 12.heten kiderült, hogy kislány. Most a véghajràban már eszem az édes dolgokat is, de kb csak a 24.héttől bírom megenni őket, addig csak a sós főtt kaják mentek. Úgyhogy ezekre nem lehet alapozni.
nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel (5-ös vagyok), nem hánytam, émelyegtem csak úgy a 16.hetig, aztán azóta oké. Szagundor is csak talán a 7-8.hétig volt, az hamar el is múlt. Hálás vagyok ,hogy ilyen a terhességem, van más ami miatt lehet aggódni. Ezek miatt nem kellett.
nov. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz
nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Émelygés, hányás első trimeszrerben volt.
nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!