Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizsgálatra számítsak ?

Milyen vizsgálatra számítsak ?

Figyelt kérdés
16 vagyok első nőgyogyászati vizsgálatra megyek.Panaszom hogy 2 hónapja nem jött meg.

nov. 19. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Ez attól is függ, mennyire lelkiismeretes a nőgyógyász. Elvileg ebben az esetben (hüvelyi) ultrahang, labor (vérkép, kémia, hormonok) és persze kórelőzményfelvétel, fizikális vizsgálat szükséges első körben. A többi a labor- és képalkotók függvénye. Én azt gondolom, nincs ok az aggodalomra, ez rengeteg fejlődésben levő lánynál előfordul, minden különösebb háttérbeli probléma nélkül.
nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hüvelyi ultrahang az milyen?
nov. 19. 01:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy vékony hosszú rúd,amit a hüvely elejébe helyez a doki. Enyhe mozgatással használja. Nem fáj,nem kellemetlen. Nem dug meg vele,nyugi. Nem tolja fel a méhedig.

Nekem már számtalanszor volt.

nov. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és óvszert tesz rá.
nov. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Menyire vékony?
nov. 20. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Típustól függ. Láttam már ilyet is,olyat is.
nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De első vizsgálaton nem lesz hüvelyi uh. Max hasi. De az se. Nyugi. Ez 1000%.
nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!