Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes ha a tünetek...

Lehetek terhes ha a tünetek kezdete előtt egy héttel volt menzeszem? Erős, de nem olyan hosszú mint szokott.

Figyelt kérdés
November 7.-én jött meg és 4 napig volt meg, holott az utóbbi időben akár 8 napig is meg szokott lenni a menzeszem. Erős volt, csak rövidebb a megszokottnál. A férjemmel nem védekezünk, de nem is vigyázunk, szóval ilyen megszakításos védekezést használunk, úgy vagyunk vele hogy ha jön a baba jön, ha nem, akkor később, szeretnék kistestvért egyébként, van egy 3 évesünk, ott a menzesz kimaradása, illetve a menzesz szerű görcs figyelmeztetett a terhességre. De itt most teljesen más, már 4-5 napja fel vagyok fújódva, nem segít igazán semmi. És néha ez a menzesz szerű görcs is jelentkezik. Derekam is tegnap este fájt egy kicsit, ez viszont szokott lenni akkor is ha nagyon fel vagyok fújódva. Na de ma reggelre elkezdtek fájni a melleim, mindkettő, és meg vannak duzzadva a felső részen. Hasonlóan, mint amikor várom a menzeszem. És most reggel kezdtem el gondolkozni azon, hogy esetleg lehetséges lenne e az, hogy terhes lennék? Lenne értelme tesztet csinálnom? Híztam 3 kilót az utóbbi két hétben, ezt is furcsállom. Amikor a fiammal voltam terhes ott mondjuk nem is igazán híztam, erről nem tudom mit gondoljak, csak most már furcsállom, de amúgy sem vagyok olyan kis darab, szóval nem árt hogy nem nagyon híztam akkoriban.

nov. 19. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Lehetsz.
nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm a válaszod. Szerinted lenne értelme tesztet csinálnom?
nov. 19. 07:59
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy várnom kell a következő menzeszig? Addig ideges lennék, hogy mitől van ez.
nov. 19. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos csinálnék egy tesztet csak hogy tisztán lássak és nem ezen pörögjek.
nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En szerintem a leírtak alapjan kicsi az eselye de majd írd meg ide mi lett
nov. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehetséges, csinálj tesztet akkor.
nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam délelőtt egy tesztet ami negatív lett, majd csinállok még pár nap múlva egyet első pisiből.
nov. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!