Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon minek a tünetei lehetnek...

Vajon minek a tünetei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Tudom, menjek orvoshoz, a héten intézem. Kb. 1 hete a bal fülemben hallom a szívverésem ritmusát,szóval folyamatosan dobog a fülemben. A fejemben nagyon enyhe nyomást érzek, mintha nehezebb lenne a fejem vagy mintha fájni kezdene,de mégse fájdalom. Amikor játszok a kisfiammal és szaladgálunk vagy táncolunk stb., ha elfáradok kicsit szédülni kezdek. Egyébként elő szokott nálam fordulni erős aura migrén, arra gondoltam, hogy talán megint az van készülőben. Valakinek esetleg van tapasztalata ilyen tünetekkel?

2023. nov. 20. 13:19
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a vérnyomásoddal lehet valami gond. Mivel mikor nekem volt ilyen bajom akkor vagy magas vagy alacsony volt a vérnyomásom.

Nem biztos hogy neked is ez a bajod.


Egyébként ennél a szédüléses dolognál álltalában pont hogy alacsony a vérnyomás, ilyenkor ha iszol egy pohár cukros vizet az tökre segít:)


De ahogy írtad a migrén is állhat a háttérben, nem vagyok orvos de ha mész akkor biztos mond rá valamit. Addig is jobbulást:)

2023. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!