Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellemből nem folyik “tej”...

A mellemből nem folyik “tej” de késik a menzeszem több napja. Többi lent (?)

Figyelt kérdés

Ez jelentheti azt hogy NEM vagyok terhes és meg fog jönni a menzeszem?

Voltak időszakaszok mikor hetekig késett a menzeszem, így nem tudom hogy most azért késik mert nem állt be rendesen a dolog hogy időbe megjöjjön, vagy terhes vagyok.

• Reggelente nincs hányingerem, se rosszulléteim.

• Nem kívánok a össze-vissza ételeket mint a váradós nők.

• Időnként görcsölgetek, de csak néhány pillanatra

• Nem járok sokat wc-re sem.

• Ugyan úgy eszem mint mindig, nincs undorom az illatoktól, és az ételektől sem.

Szerintetek?

Normális válaszokat várok.

Előre köszi :)



nov. 21. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj.
nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Hogy jon ide a tej?

Miert nem tesztelsz?

nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak pár napja késik, ha terhes lennél se lennének ilyen tüneteid és főleg nem lenne tejed. Szóval ez nem jelent semmit. Persze az is lehet, hogy más miatt késik. Csinálj egy tesztet, ha szeretnél biztosra menni.
nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha a korai terhesség tünete lenne, hogy az ember melléből 3 nap után folyik a tej, csődbe mennének a terhességi teszt gyártók.
nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vagy terhes
nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A menstruáció “megjövetele” előtt is eshettem teherbe. Ha ez megis történt, akkor szerintem lenne már tünetem.. De szóljatok ha tévedek :p
nov. 21. 18:44
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinél jelentkeznek korai terhességi tünetek.

Csinálj tesztet

nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm mindenkinek!
nov. 21. 18:54
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ez nem úgy működik, hogy bármikor lehetsz terhes, a hónap akármelyik napján? Nem vagy mindig termékeny. Szóval abból, hogy mikor menstruálsz, meg lehet mondani, hogy mikor estél teherbe.

Olvasgass kicsit a témában, nem árt, ha ezekkel tisztában vagy, legalább az alapokkal.

A lényeg, hogy ha terhes lennél, még nem lenne egyértelmű tüneted, így marad a teszt.

nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
nov. 21. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!