Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tej folyik a mellemből ha...

Tej folyik a mellemből ha megnyomom, viszont sosem voltam még terhes. Ez normális?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Előfordulhat, de én azt az esetet halottam, amikor ingerelve volt a mell s emiatt alakult ki a dolog. Hogy ezt miért teszi, ha nem volt terhesség, passz, evolúciósan ugyan lehetne értelme, de akkor miért nem tudunk róla? Gondolom, ritka.

Utána kéne nézni, mit írnak erről... Engem annyira azért nem érdekel, hogy ilyenkor guglizgassak. Nekem sosem volt ilyen évtizedek alatt, az fix.

2018. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert? Pl. az antipszichotikumtól lehet ilyen.
2018. jún. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert. És nem új dolog ez lassan már egy éve fennáll, csak nem merem elmondani senkinek, a neten meg mindenhol mindenre konkrétan azt írják, hogy agydaganat. Úgyhogy azt nem tudom komolyan venni.
2018. jún. 7. 01:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hormonàlis oka van.Jó lenne megnézni ,és beàllitani.
2018. jún. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert ez nem normális! Hormonális problémát jelez.
2018. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdemes kivizsgáltatni, mert lehet, nem csak annyiból áll, hogy hormonprobléma miatt tejed termelődik, hanem társulhat hozzá meddőség, látásromlás is.
2018. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Magas lehet a prolaktin szinted.

Menj nőgyógyászhoz.

2018. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas prolaktin szint, nem normális. Orvos!
2018. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!