Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mièrt nem jön meg a mensim?

Mièrt nem jön meg a mensim?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem az elején megjött normálisan viszont utánna miután megjött megvolt sokáig (de ezt letudtam annak ,hogy még nem állt be rendesen) viszont ott elkezdtem aggódni mikor már a 24 napja megvolt. Ezután elmentem egy orvoshoz aki írt fel gyógyszert rá és küldött további vizsgálatokra. Mikor elmentünk a következő orvoshoz a vizsgálatra azt mondta az orvos ,hogy olyan gyógyszert nekem nem szabadott volna szednem , mivel 2 évig nem szólhatnak bele a menstruációs ciklusomba és itt ennyi is volt. Ezek után már normál ideig megvolt mert 5-6 napig volt még csak normálisan viszont van mikor 1 vagy 2 hónapig semmi nincs. (A terhesség ki van zárva). Ez vajon mitől lehet? Esetleg valaki élt át hasonló élményt?
nov. 22. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális okokat nem mondtak? Akkor viszont kezeli kellene.
nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igy mi itt neten nem tudunk segiteni. Keress egy nogyogyaszati problemakra specializalodott wndokeinologust. Vagy csak szimplan egy masik nogyogyaszt.

Ki kell deriteni a pontos okot es lehetosegeket

nov. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mióta menstruálsz? Eleinte mindenféle furcsaságok "normálisak" (eltérő hosszú vérzés és ciklusok, hónapokig tartó szünetek stb.), valóban nem ajánlott gyógyszerrel belekavarni egy serdülő hormonháztartásába, de mondjuk egy 24 napig tartó vérzéssel valamit kezdeni kell. Endokrinológust, vagy endokrinológus-nőgyógyászt ajánlok én is, teljes hormonális kivizsgálás kellene neked, pajzsmirigy vizsgálat stb. Voltál már valamiféle vizsgálatokon ("küldött további vizsgálatokra"), ezek pontosan milyen szakorvosnál mik voltak, mik voltak az eredmények? Ha jól értem az utolsó vizsgálat óta 5-6 napos menstruáció mellett annyi a problémád, hogy néha kimarad egy-két hónap? Ha így van, az rendben van, egyelőre nincs további teendő. Ciklusaid milyen hosszúak?
nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!