Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett vérzés...

Fogamzásgátló mellett vérzés kimaradás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sok éve szedek fogamzásgátló tablettát, soha semmi gondom nem volt vele. Most viszont 2 hónapja nem jön meg a menstruációm. Múlt hónapban csináltam teszteket és elmentem orvoshoz is de nem vagyok terhes. De ebben a hónapban sem jött meg. Mi okozhat ilyen problémát?Valaki esetleg járt igy?33 éves vagyok, az orvos szerint klimax kizárt, cisztát sem látott. Citológiát nem csinált mert év elején készült és minden rendben volt. Meg vagyok ijedve kissé. 😞

Előre is köszönöm a segítséget!



nov. 23. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedtel mellette valamilyen gyogyszert?
nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmit. Vitamint kezdtem csak el szedni abban az időben,Ginkgo Bilomát. Bennem is felmerült hogy valamit bezavart esetleg, és abba is hagytam már az első menzesz kimaradás után. De nem olvasok semmi ilyen negatív mellékhatást a ginkgo bilomaról, hogy hatással lenne ilyen szinten a menzeszre
nov. 23. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvékonyította a nyálkahártyádat ennyire
nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen termeszetes ne aggodj
nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen borzalmak miatt nem ajánlom senkinek a fogamzásgátló tablettát. Egy mű ciklust csinál mű vérzéssel. Az nem menstruáció hanem megvonásos vérzés. A fogamzásgátló tabletta egyik működési elve hogy elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Így idővel már nem tud mi leválni vérzés formájában. Hú de természetes. Írom ezt úgy hogy én is szedtem fogamzásgátló tablettát. 7 évig! De mai fejjel soha nem is kezdtem volna bele.

27N

nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Ezt a nőgyógyász vizsgálattal megtudja állapítani, hogy ez lehet a bajom, hogy elvékonyodott?mert igazából semmit se mondott mi lehet ha ezek után se jön meg...

Megyek vissza jövő hónapba.

nov. 25. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ultrahangon látszik a vastagsága, nekem is mérték, amikor felkerült a spirálom.
nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!


Én Lassan 1 éve szedek. fog.gátlót és most a 7 napos szünetben nem jön meg egyelőre. Ma reggel teszteltem egyet, negatív lett.

Élek rendszeresen nemi életet a párommal, de babát még nem szeretnénk.

Minden szemet bevettem, nem csúsztam vele, nem maradt ki egy sem. nem hánytam, nem volt hasmenésem se és más gyógyszert sem szedtem be, max fejfájásra fájdalomcsillapítót.

Szerintetek aggódjak, hogy esetleg teherbe estem?

jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!