Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció kimaradása fogamzá...

Menstruáció kimaradása fogamzásgátló szedése mellett normális?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve szedem a Jangee fogamzásgátlót. Az elmúlt 3 vérzésem nem volt a megszokott, most teljesen ki is maradt. Terhes nem vagyok, hasi ultrahangon is jártam gyomor panaszok miatt (gasztroenterológián, vérvételen és allergia teszten is voltam). Május végére van időpontom nőgyógyászhoz. Milyen orvoshoz forduljak? Esetleg valamilyen tea ami rendbe tenné a menstruációm?

2019. ápr. 14. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése idején nincs menstruáció. Folyamatosan szedted, vagy tartottál szünetet? Mert a szünetben jelentkeznie kell a megvonásos vérzésnek.
2019. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, mindig tartottam. 3 hét tabletta után 1 hét szünet.
2019. ápr. 14. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez semmiképp sem jó, de majd a nőgyógyászod segít.
2019. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen teával akarnád rendbe tenni a menstruációdat, mikor fogamzásgátló tabletta szedése alatt nem is menstruálsz?! Jesszus. Menj el nőgyógyászhoz, hátha tud segíteni. Bár egy megvonásos vérzés simán kimaradhat, hiszen mű hormonokat szedsz. A másik három vérzés pedig lehetett azért más, mert a fogamzásgátló tabletta annyira elvékonyítottá a méhnyálkahártyádat, hogy egyre kevesebb válik le a 7 napos szünetben.
2019. ápr. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!