Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett vérzésel...

Fogamzásgátló mellett vérzéselmaradás?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, hormom- és bőrproblémákra írtak fel nekem Dienille fogamzásgátlót. Tegnap megjött a menzeszem és bevettem az első szemet, ahogy a doki kérte..

Viszont ma már nincs menzesz és tegnap is csak alig volt, pedig nekem mindig nagyom erős és fájdalmas szokott lenni.. szóval szerintetek ez gond? Vagy teljesen normális? Nem akarok itt értetlenkedni, csak még soha nem szedtem fog.gátlót és félek, h vmi nem oke..



2017. febr. 7. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgàtlo egy mesterséges verzest csinal amit igazából nem hívnak menstruacionak.

Csökkenti a verzes mennyiségét és mértékét is. :)

2017. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég komoly hormon gondjaid lehetnek ha az első szem ennyire befolyásolt. Lehetséges de én nem ezt a módszert választanám a gondok orvoslására. Ez csak tüneti kezelés, ha abba hagyod a gondok ugyanúgy visszatérnek, én egy másik dokihoz átmennék+endokrinológia.
2017. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csinálja a hormon. Nálam is így így. Megjött, bevettem és másnapra elmúlt pedig 9napos nagyon erős vérzésem volt, de a következő napokra visszatért pecsétlés formájában és egy hónapig tartott utána.

Viszont ha nem javulnak a gondjaid akkor érdemes endokrinológust keresni mert nálam pl a tabi nem javított a bőrgondokon, évekkel később mentem endodokihoz aki az okát találta meg és kezelte, azóta sincs gondom, hormonok se kellenek! :)

2017. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam már endo dokinál, mert pm túlműködésem és cöliákiám van az arcomra azt mondta, h vmi retinoid származek 100% h segít.. nem segített.
2017. febr. 7. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedtél antibiotikumot rá? Nekem az vált be.

A cöli miatt teljes gm mentesség kell, nálam laktózgond van és az okoz pattikat :(

2017. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szedtem tetralysal antibiotikumot meg kaptam még differin gélt, zynerit port, skinorent de semmi nem vált be..

Igen sajnos :( tartom a diétát

2017. febr. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!