Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakulhat ki egy intim...

Mitől alakulhat ki egy intim fertozes folyamatosan?(volt már hasonlo helyzetbe mert az orvos se tudott választ adni rá,már nagyon unom már mindent kipróbáltam,elmulik és vissza jon.

Figyelt kérdés
Ettől függetlenül lehetek terhes valaha emiatt a fertőzés miatt?
nov. 26. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Párod visszafertőz esetleg.
nov. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mert neki nincs baja
nov. 26. 01:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nincs látható tünete, és ő sem tud róla, hogy hordozó. Az STD fertőzések jelentős hányada tünetmentes, vagy tünetszegény, ami késlelteti a korai diagnózist, és a hatékony kezelés elindítását. Partnerről partnerre történő bekövetkező (horizontális) terjedés esetén inkább egy közösségen belül fokozhatja az elsődleges fertőzések arányát, míg vertikális terjedés esetén kell inkább számolni a reprodukciós képesség korlátozódását okozó szövődmény kialakulásával.

Általános szabály, hogyha egy STD fertőzésre gyanú támad, akkor az összes szóbajövő STD-fertőzésre vizsgálatot kell végezni (tenyésztés, víruskimutatás, immunfluoreszcencia, szerológia, stb., ugyanezt a partnernél is el kell végezni).

Egyes szövegrészletek forrása: Ludwig E.: Infektológia, Medicina, 2021. (orvosi szakkönyv)

A többi a saját orvosi hivatásomból eredő tapasztalat, tudás.

nov. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb pasinak nincs baja, de ettől még fertőzhetnek. Az első dolog lenne őt is kezelni...
nov. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
#2 sokat kell még tanulnod a biológiáról. :D menjetek el együtt orvoshoz és kérjetek neki is kezelést. Meg fog szűnni a bajod hidd el.
nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pinpong fertőzésnek hívják. Mert oda-vissza adogatjátok egymásnak.

Párodnak is kell gyógyszeres kezelés.

Ez egy orvosnak se jut eszébe?

nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Valószínű a volt paromtol kaptam el,mert nála mindig kijott.
nov. 26. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Fogamzásgátló miatt. Ne kérdezd,pontosan mit csinál,de nálam ugyanez volt. Csak azt nem értem,az orvos miért játssza a hülyét,amikor attól a nyomorult gyógyszertől van. 1 évig szedtem életemben, 36 vagyok. Sem előtte,sem utána nem volt soha semmilyen fertőzésem. Amikor szedtem, egyik fertőzésből a másikba estem. De lett 1 gyerekem kesőbb. Partnerem változatlan 10+ éve.
nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szedek fogamzásgátlót.
nov. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!