Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epe műtétre lesz szükségem...

Epe műtétre lesz szükségem mivel a terhesség előhozta! Valaki esetleg volt már így? Nagyon nagy félelmem ez a műtét! Tényleg lesz katéter és valami csövek is fognak kifelé lógni a hegek helyen? Minden is ír a Google borzasztóan megrémültem

Figyelt kérdés
Laparaszkópos műtét lesz
nov. 26. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Legfeljebb pelenka .
nov. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, sokkal kevésbé megterhelő, mint egy hagyományos műtét.


Ez egy jó leírás:

[link]


Csövek nem fognak kilógni, hisz épp az a lényege, hogy néhány pár centis bemetszést ejtenek, amit utána zárnak. Katéter valószínűleg lesz, mivel altatnak, de azt az ébredés után hamar eltávolítják.

nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Műtét közben helyezik fel a katétert?
nov. 26. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Előtte, előkészítés közben. Nem egy örömteli dolog, nyilván, bár nekem még nem volt, de azt mondják nőknek kevésbé kellemetlen a rövid húgycső miatt. :(
nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem műtét után tettek fel katétert, mert egyszerűen nem ment a pisilés, azt mondták hogy az altatás miatt. A hólyagom már olyan szinten fájt, hogy önszántából kértem a katétert. Egyáltalán nem fájt, picit kellemetlen, de nagyon nagy megkönnyebbülés volt utána. Az eltávolítás pedig semmiség.

De! Ha nem jártam volna így, vagyis tudtam volna pisilni, akkor egyáltalán nem kaptam volna katétert, és másról sem hallottam, akinek lett volna.

Nekem 1 db cső "lógott" az oldalamon, az elég rossz míg bent van, de másnap kiveszik.

Engem 2 hónapja műtöttek, 13 hónapos volt a gyerek. Ne félj, legyél rajta túl. Én már bánom, hogy nem hamarabb műtettem meg magam.

Ha másra is kíváncsi vagy, írj nyugodtan, csak ne halaszd a műtétet.

nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!