Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs valami ötletetek hogy...

Nincs valami ötletetek hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Folyásom van, ami nem múlik el és csíp. Voltam nőgyógyásznál kétszer is, ő azt mondta hogy ki van zárva hogy gomba, vagy baktérium legyen a minta alapján, ez valószínűleg csak rendes folyás. Azt mondta esetleg lehetséges hogy a ph- ja túl savas a hüvelyemnek. Ajánlott egy lactofeel nevű terméket, végigcsináltam azt a 3 hónapos kúrát is. Nincs eredménye. Kívül kenem bepanthennel, mert irritálja. Attól jobb, de szerintem a folyás okozza, mert mindig visszajön az irritáció. Van ötletetek? Már totál kész vagyok lelkileg.

nov. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvos
nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is másik orvost javaslok, aki rendesen kivizsgál. Ez a folyás nem normális.
nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valóban túl savas a folyásod, azaz cytolitikus vaginózisod van, arra marhára nem jó a Lactofeel, mivel arra szódabikarbónás hüvelyöblítés kellene...

Menj el másik orvoshoz, lehetőleg olyanhoz, aki a rendelőben tud kenetet vizsgálni mikorszkóppal.

[link]

nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!

3-as , szódabikarbónás kezelést szerinted saját felelősségre lehet csinálni? Vagy rosszabbodhat tőle?

Esetleg a lefolyása alatt a kezelésnek van olyan hogy az elején rosszabb később jobb?

nov. 27. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért magamtól nem csinálnám, csak ha bebizonyosodik, hogy valóban ez a gond.
nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!