Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon pattanásos a hátam. Ha...

Nagyon pattanásos a hátam. Ha elmegyek kozmetikushoz kinyomkodja őket és rögtön visszajön. Nincs valami ötletetek amitől könnyen elmúlik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki az akneroxid 10 nevű krémet. nagyon jól szárítja a bőrt, elméletileg kifejezetten mellkasra/hátra való. kb 2000 fz, vény nélkül kapható.
2009. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egz ismerősömnek állítólag Protex tusfürdőtől múlt el
2009. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rendszeresen napoztasd, vagy szolárium. bőrproblémákra feltétlenül jó, hátha nekedis segít. előbbi ingyen van legalább, utóbbi gyorsabban hatásos szerintem (nekem attól lett szép a hátamon a bőr)
2009. aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon pattanásos, esetleg menj dermatológushoz, ilyenkor általában felir valami antibiotikumot, ami remekül hat, gyorsan elmulik. Viszont hogy vissza ne jöjjenek, szedj utánna Dermabiont (direkt börre való vitaminkészitmény). Ismerek olyanokat, akiknek ez bevált. Sok sikert.
2009. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezekről a gyógyszerekről én is azt hallottam ,hogy a pattanásokat rendbe hozzák,de akár meg is lehet tőle bolondulni.Ezért inkább ezeket hanyagolom.Köszönöm a válaszokat:)
2009. aug. 16. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Megbolondulni? Hogyan? Melyiktöl?
2009. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13:06- nak: nem tudod, milyen hatóanyag van ebben a gyógyszerben? Nem Magyarországon élek, ezért valószínű itt nem ezen a néven van forgalomba.
2009. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy lehet tőle megbolondulni,de egyik barátnőm is szedett ilyen gyógyszert és teljesen megbolondult tőle,pszichológushoz is el kellett vinni (neki bőrgyógyász írta fel a gyógyszert,hogy mi a neve azt nem tudom)
2009. aug. 16. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
17:55 -melyik országban élsz? Szlovákiában pl ugyanezen a néven lehet kapni, kb 3,5-4€ 60 darabos doboz. 1_4 szem naponta, kinek hogy felel meg. Több véleményt is olvastam róla, sokan dicsérik, van akinél annyira nem vált be. Nálam bejött, mondjuk nekem nem volt vészes a helyzet, föleg a stresszes idöszakban szedtem.Egyik ismerösöm pedig ugy, ahogy irtam. Már rengetegszer irtak fel neki antibiotikumot a pattanásaira, neki iszonyatosan sok volt, és amig szedte, rendben is volt a böre, de amint abbahagyta az antibiotikumat, visszatért, viszont egy idö után a sok ATB-töl fájt a gyomra. Ezt dicsérte, h abban nagyon sokat segitett neki, h ne jöjjenek vissza a pattanások. Elesztö, cink, és sokféle vitamin van benne, B-szinte egész skála, és ezenkivül is egy egész tucat . Ártani biztosan nem árt, egy próbát megér szerintem.
2009. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!