Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta vagy nyirokcsomó a...

Ciszta vagy nyirokcsomó a hüvelyalatt?

Figyelt kérdés
Láb között és hüvely alatti résznél egy nagy csomó, mintha hólyag lenne de mégsem. Gennyezik és fáj nagyon. A hüvelyembe apró nagyon sok fehér foltok vannak

nov. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A váladéknak van valami irtó büdös szaga? Mert ha igen, akkor elképzelhető, hogy ciszta. Nekem is volt, csak nekem itt a gerinc végénél, ahol van a "farokcsontunk" vagy mink, és ott. Nagyon fájt, sárgás genny, ami ordenáré módon büdös is volt. Ha tippelnem kéne, akkor neked is az van. De inkább menj orvoshoz. Én nem vagyok az.
nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt, de nálam ez visszatérő folyamat kezelgettem stb és elmúlt. Mikor elkezdodott nekem legelsonek akkor irto budos szaga volt. Azota ugyanugy kenem ha visszatér, de mar nincs szaga de a huvelyembe ahogy nézem nagyon sok apro feher darabok vannak es meg is vannak dagadva piros is
nov. 28. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Doki mit mond? Ez elég durva így leírás alapján.... remélem, nem magad kúrálgatod
dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!