Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációs kehely fülén...

A menstruációs kehely fülén alig van fogás, feljebb csúszik és beragad?

Figyelt kérdés

Csak a kádban tudom kibányászni, úgy, hogy addig kotorászok, hogy elfordul, és addigra minden tiszta vér.


Esetleg ha zsinórt kötök rá az segít?


Miért nincs ezeken valami értelmesebb fül? Valaki tud esetleg jobb kivitelt ajánlani?



nov. 28. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Tamponnal, betéttel is megoldható a menstruáció. Miért szerencsétlenkedsz a kehellyel?!
nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, ha van tartós opció, miért ne? De eddig nem jött be annyira 😤
nov. 28. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg össze kéne tudnod csípni, ezzel megszüntetve a vákuumot, mert ez az oka annak hogy csak végét fogva nem jön ki. Madzaggal ugyanez lenne a gondod, vakuum megmarad ugyanúgy. Az annyira nem jó ha vakuum alatt próbálod kiráncigálni.

Én mindig a kis kiálló rész fölött csípem össze, és úgy megfogva könnyen, összevérzés nélkül ki lehet venni állva.

nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Van több féle kehely is.Például olyan aminek a végéből nem csak egy kis szilikon áll ki, hanem egy olyan rész amibe az ujjad beledugva könnyebben kihúzod. De ahogy már elöttem is írták: nem szabad ráncigálni hanem egy picit az aljánál össze kell csípni
nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!