Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tampon mennyivel lesz...

A tampon mennyivel lesz nagyobb, mint eredetileg, ha megtelt?

Figyelt kérdés

Nem próbáltam még sose, nincs tapasztalatom vele, viszont hallottam, hogy fájdalmas kiszedni, stb.

Ezért kérdezem, hogyha esetleg kipróbálnám, mire kell számítani?

Azt tudom, hogy méretenként változó, de úgy kb. mégis mennyire duzzad meg egy mini meg egy super tampon? Mennyi mm-vel növekszik a keresztmetszete? Nagyon látványos az eltérés, vagy nem kell olyan rosszra gondolni?

Köszi a segítséget!



nov. 30. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki vízzel
nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemmel látható a különbség, de nem vészes, sőt, ha megtelik sokkal könnyebben csúszik kifele, mint ahogy felment. Inkább az a kellemetlen, ha valami miatt úgy kell kivenned, hogy nem telt meg. Ha félsz tőle akkor vegyél egy kis dobozt, és csepegtess vizet az egyikre, nézd meg hogyan változik. Viszont ne áztasd, mert akkor nagyon meg tudja magát szívni, akkor tényleg nagyon szétnyílik
nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen megtelik, kb duplájára dagad szerintem, de az nem fáj. Nagyon könnyen kicsúszik. Inkább akkor kellemetlen, ha mondjuk kezdőként még izgulsz, nem telt-e meg és idő előtt félig szárazan veszed ki. Én egyébként használok mellette egy tisztasági betétet, ha előbb megtelik, mint gondoltam, akkor megelőzi a balesetet. Ha nagyon telítődött, akkor azt érezni is lehet, ahogy szivárog kifelé a vér. Olyan furcsa érzés nekem, mintha egy buborék jönne ki a hüvelyemből.
nov. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
81%
A mini kb. 3x-osára de nekem sosem fájt kiszedni ha rendesen megtelt.
nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!