Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomó van a mellemben, és 3x...

Csomó van a mellemben, és 3x nagyobb mint eredetileg? Milyen orvoshoz forduljak? (16/f)

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először a körzetihez.
2011. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Körzeti, ő majd elküld ultrahangra.

Eredetileg egyébként szerintem nincs benne csomó.

2011. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Körzetinél voltam, de nem tud mit csinálni, jövő tavaszra kaptam időpontot ultrahangra, addig nem tudok várni, mert NBI-be focizok, és nem tudok hónapok óta normálisan edzeni, mert érzékeny nagyon! Lehetetlen, hogy nem lehet megodani semmivel, hogy eltűnjön!!!!!!!!
2011. okt. 19. 21:08
 4/12 anonim válasza:
nyugi idő kell neki,és elfog tünni magától,nekem is volt és el is tünt!'nyugi'idővel elmúlik!
2011. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, de nem érted amit az előbb írtam? NBI-be focizok (heti 5 edzés+meccs), és nem tudok tőle edzeni, és MINÉL ELŐBB EL KELL TŰNTETNI!!!!!!!!!
2011. okt. 20. 15:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha hivatásos sportoló vagy, mehetsz a Sportkórházba bármilyen problémával.
2011. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltam, nem tudtak rá mit mondani, adtak időpontot jövő év februárra...nevetséges!! (EDZENI MEG MÁR HÓNAPOK ÓTA NEM TUDOK RENDESEN, ÉS NEM IS FOGOK TUDNI, MERT ELVILEG TÖBB ÉV MIRE ELTŰNIK!!!!! ÉS EVVEL RONTAHTOM EL A PÁLYAFUTÁSOM, HA MOST NEM EDZEK 110%-OSAN!!! EVVEL MEG 50%OSAN ALIG TUDOK!!!! :@) Azért kérdeztem, hogy milyen szakemberhez fordulhatok, aki ilyesmikkel foglalkozik! vagy valmi gyógymód, vagy bármi??????
2011. okt. 20. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Általános sebészeten is megvizsgáltathatod magad, vagy nőgyógyásszal, nem fognak elutasítani.
2011. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általános sebészeten is megvizsgáltathatod magad, vagy nőgyógyásszal, nem fognak elutasítani. Ide nem kell beutaló, úgy tudom.
2011. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát akkor besz*ptad :D
2011. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!