Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett csak...

Menstruáció helyett csak kevés barna folyás?

Figyelt kérdés

5 hónapja nem szedek fogamzásgátlót, mert szerettem volna kicsit pihentetni a szervezetemet, illetve már úgy vagyunk párommal, hogy nem gond, ha jönne baba, de azért még várnánk is. Megszakításosan "védekezünk".

Tegnapelőtt kellett volna megjönnie pontosan. Előző honapban egy nappal hamarabb jött, de nem tulajdonitottam neki jelentőséget. Most kedden este volt egy pici barnázás (minimalis), azt hittem

ennyivel hamarabb jön meg a menstruaciom, de aztán semmi. Esetleg pisilésnél ha megtoroltem magam, láttam valamit halványan, de semmi több. Hasam két napja nagyon görcsölt, úgy 5 percig nagyon szenvedtem, aztán végképp semmi. Tegnap és ma mintha fájdogálna kicsit, de semmi több.

Valaki járt hasonlóan? Menjek orvoshoz inkább?



dec. 2. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még bármi lehet, valami betegség is.

Orvos, és ez egészségi kérdés, nem szex.

dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!