Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menses helyett barna folyás 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menses helyett barna folyás 2 napja, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A párommal nem védekezünk de nem is teszünk róla hogy legyen baba. De szeretnénk (lehet csak félünk). Szinte minden hónapban vaklárma van. Most meg kellett volna jönnie, de csak barna folyás görcsök pattanások ugyanugy de menses sehol. Ünnepek alatt nemtok tesztet venni, de majd megöl a kiváncsiság. Terhes vagyok?

2013. márc. 31. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
előfordulhat, kedden mindneképp vegyél egy tesztet ha addig sem jön meg rendesen.
2013. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megeshet h terhes vagy, habár nem hinném, ha nem ment el benned.. mindenesetre mensi előtt nekem is szokott lenni barna folyásom.......
2013. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen
2013. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hááát, ha időben kivette??? Jó kérdés... Ügyeletes gyógyszertár???
2013. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a válaszokat. volt olyan amikor utolsó pillanatban.
2013. márc. 31. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
vegye ki picit előbb, és kézzel segitsd elmenni..
2013. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet negatív lett, de még nem jött meg. :S
2013. ápr. 2. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy terhes, csak simán késik.. nekem is szokott.. volt h 4 napot is késett, aztán megjött, amikor abbahagytam az idegeskedést:D
2013. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha van valami fejlemény kérlek írd ám meg!!! Ugyanebben a cipőben járok...nálunk is megszakítás van. Nekem 9 napja késik,de mindegyik tesztem negatív... Most már vagy jöjjön meg, vagy akkor legyen pozitív...azt sem bánnám komolyan... de ez a bizonytalanság...bele lehet őrülni!!!
2013. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. mi volt aztán?:D
dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!