Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betegség esetén is meg lehet...

Betegség esetén is meg lehet csinálni az éves nőgyógyászati szűrést?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásom van, nem nőgyógyászati betegség. Ez esetben elmehetek a vizsgálatra, vagy érdemesebb elhalasztani?
dec. 2. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet csináltatni, de vérvételre most ne menj, mert megbolygatja az eredményeket! Jobbulást!!
dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Időpontod van? Nem illik fertőző betegen elmenni.
dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja, de alsó-felső légúti, vagy fertőző betegséggel nem illik menni. Kérj időpontot egy héttel későbbre.
dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
🙄 Miért olyan sürgős? Nem azért éves szűrés, mert napra pontosan évente kell menni. Belahalnál, ha megvárnád, amíg meggyógyulsz? Mellesleg nőgyógyászaton meglehetősen gyakran megfordulnak kismamák. Imádni fognak, hogy megfertőződ őket.
dec. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Magánba mennék. Voltam már nem egyszer, úgy adta mindig az időpontot, hogy futólag sem találkoztam ott az orvoson kívül senkivel. Nem kismamák közé tervezek menni. :)
dec. 2. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Mehetsz, de majd mondja az orvos "jajj, Gizike, ha beteg, miért nem pihen otthon inkább?"

Az orvos se akar beteg lenni.

dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Magánba is járnak kismamák, én is magánba járok. Nem lennék boldog, ha fertőző beteg lenne az orvosom közelében vagy az én közelemben… Ráérsz egy rutinvizsgálattal, senki nem szeretne beteg lenni miattad.

Mondjuk az én dokim páros lábbal ebrudalna ki, ha megjelennél nála, maszk ide vagy oda :D

dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!