Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim szőrtelenítést hogyan...

Intim szőrtelenítést hogyan végeztek? (teljes mértékben) Előnyök hátrányok típusok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A teljes szörtelenítésnél milyen típusokra gondolsz?

előny-hátrány? ez butaság.

2010. okt. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ez télleg butaság.. egyébként ha nekem már szőrős akkor lenyírom körömvágó ollóval és a hasamnál borotválom.. igy már nem zavar se engem se a barátnőmet (kb 3mm-5mm es)
2010. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
lol azt nem ovlastam hogy NŐK egészsége :):):)
2010. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a pasim azt szeretné hogy csupasz legyen, ezért kérdem
2010. okt. 21. 14:26
 5/7 anonim válasza:

Én mindig borotválni szoktam!

Bár nekem elsőre nem sikerült az egészet szépen leszedni de kis gyakorlással mostmár megy :)

Csak annyi a hátránya a borotválásnak hogy hamar vissza nő és akkor kicsit szúros lesz de ha gyakran borotválod akkor nincs vele baj :)

2010. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Kozmetikusnál gyantáztatom. Kicsit félelmetesnek hangzik, de egyáltalán nem fáj annyira, és sokkal tovább sima marad. Ráadásul ritkul is a szőrzet. Ja, és valamiért a szex is jobb:):)
2010. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 F Szilvia válasza:
Én a férjemre bízom.Le szokott borotválni.Olyanra amilyen kedve van.De én a fazonra igazítottat szeretem.
2010. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!