Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menzesz képes elszívni azt...

A menzesz képes elszívni azt a vizet, amit megiszok?

Figyelt kérdés
Megittam egy bögre zöld teát, meg egy pohár vizet. Nem kell pisilnem azóta sem. Ez azért van, mert amit megittam, elszívta a menzesz?
dec. 11. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Atyaúristen, ilyet hogy lehet megkérdezni.
dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, ha nem tudod a választ, görgess tovább!
dec. 11. 14:59
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Osztán mégis mióta?
dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Igyál meg 2 bögre teát és 2 pohár vizet.
dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
1-es válaszoló vagyok, kis szívem, a kérdésed jellegéből adódóan szerintem egy szűk 22 évvel több ideje menstruálok, mint te, szóval segítek. A menzesz nem szív el semmit tőled. Valószínű ki vagy száradva, vagy csak több vizet tart benn a szervezeted, ezért nem mentél mosdóba a zöld tea után, egyszerű biológia. Szívesen!
dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, mennyibe telt ezt lefirkantanod, te krumplis tészta. Kösz, ennyit akartam csak, te mogyoróvajas kenyér!
dec. 11. 15:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkinek adtam pirosat, mert lekváros mákos tészták vagytok...
dec. 11. 15:21
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Azért durva hogy nem tudod eldönteni, hogy most ki vagy e száradva vagy sem, és hogy mikor ittál utoljára, és hogy mikor mennyit iszol. A tea egyébként nem úgy viselkedik mint a víz, teszteld le. Ha csak vízet vagy teát iszol egy napba, azt fogok észrevenni, hogy a teából kevesebb fog kiürülni vizelet formájában a szervezetből.
dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, ez érdekes. Köszi a választ!!!
dec. 11. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha keveset iszol, a véred besűrüsödik, nehezebben távozik. Ezért a szervezet már a menstruációt megelőzően elraktározza a vizet, hogy a folyamat könnyebben menjen. Ha nagyon keveset iszol, akkor menstruáció alatt is raktároz. De az, hogy megittál 2 pohár folyadékot és még nem kell tőle pisilned, semmit nem jelent.
dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!