Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon problémák?

Tampon problémák?

Figyelt kérdés

Másodjára próbáltam tampont használni, de egyszerűen nem megy. Nagyon nehezen megy fel és brutálisan ég a hüvelyem.

Más választásom nem volt, mint ki venni megint. De utána is égett, pisilés közben mégjobban.

15-20 percig legalább égett utána.

Másnál is van ilyen gond vagy csak én vagyok egy ekkora szerencse csomag? xD :’)

17



nov. 28. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld először amikor nagyon vérzel, hogy könnyebben csússzon.


Személy szerint én sosem szerettem a tampont, fájt tőle a hasam, nem tudtam, épp mennyire telt meg, állandóan wc-re szaladgáltam ellenőrizni.


nem mindenkinek válik be.

nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemi életet éltél már? Mini tampont próbáltál vagy nagyobbat? Milyen irányban próbáltad feltolni?
nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Még nem vesztettem el. Mini tampont. Hátra felé próbáltam

nov. 28. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg, míg erősebb lesz a vérzés, guggolva próbáld, és egészen hátra kell tolni. Amikor felállsz nem szabad érezni, hogy bent van.
nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Előbb akkor próbáld meg csak az egyik ujjadat bedugni. Minél mélyebbre. Ha az megy, akkor a tampon is menni fog. Akkor nem érzed majd hogy bent van, ha elég magasan van - ha csak a hüvely alsó részéig tolod, akkor van az a kellemetlen érzés. Ezért is érdemes az ujjaddal megpróbálni előbb, hogy tudd, nyugodtan mehet amíg csak felérsz.

A hüvelyk- és középső ujjaddal nyitod szét a szeméremajkakat, a mutatóujjaddal meg feltolod a tampont.

Közben egy hosszú kilégzés sem árt, segít ellazítani az izmokat.

nyugi, ne kapkodj, ne idegeskedj.

nov. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
A betéttel amúgy mi a problémád, hogy tamponra szeretnél váltani?
nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
24%
Ha fiú adhat tanácsot, írj rám priviben. Korábban egy ismertetőben olvastam a "technikáról" és van némi egészségügyi jártasságom. Erőltetni nem szabad.
nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-esre rá ne írj, valami perverz majom lesz.


Kérdező: ha nem megy, ne erőltesd. Szűzen nekem is kellemetlen volt felhelyezni, nem is sűrűn használtam.

nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem maradj a betétnél. sokkal biztonságosabb. én sose használtam tampont és nem is fogok. pedig nekem erős a mensim és ezért a tena betétet használom. alvásnál 2-t is beteszek picit egymásra csúsztatva hogy ne ázzak át. mi bajod a betéttel egyébként???
dec. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!