Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megvan és vendégségbe...

Ha megvan és vendégségbe lecsöppen a földre mit csinálsz?

Figyelt kérdés
Szőnyeses kőre. Tudjátok sokan azt tesznek a wc-be. Otthon mensijor kicsöppent nem egyszer belőlem a cucc és elgondokkoztam mi a fenét csinálnék ha ez vendégségben történik? Bármennyire is figyelek, ez a baleset elkerülhetetlen sajnos.
dec. 11. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Velem soha nem fordult elö, elöször leülök a WC-re, utána szedem ki a betétet/tampont, ha valami kicsöppen, az a WC-ben köt ki.
dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok no, de biztos vagyok benne, hogy elkerulheto.

Pl vendegseg elott betetet cserelsz, hogy ne legyen dugig. Ha szonyeg van a kovon es te tudod, hogy frocsogsz, akkor alrebbhuzod a szonyeget. Amikor lehuzod a bugyidat, ele/ala teszel egy papirt, vodrot, stb.


Felreteve a viccet, szerintem megoldhato.

dec. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
39%
Atyaúristen.
dec. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tom mitől olyan vicces ez, hogy mindenki ennyire csodálkotik.🤣
dec. 11. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában egy fürdő/wc burkolata nem véletlenül olyan, amilyen, hanem hogy könnyen tisztán lehessen tartani.

Nekem amúgy nem szokott a földre csöppenni soha, maximum a wc deszkára, de azt fel lehet olyankor hajtani.

Nem tudom, mi az a szőnyeses kő", de ha arra gondolsz, hogy szőnyeg van, és tartasz a balesettől, akkor csak simán tedd arrébb addig, ez sem olyan bonyolult szerintem.

dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
Én egyszer besz@rtam vacsora közben, mindenki érezte, és le is csöppent a földre.
dec. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűbb eltolni a szőnyeget, ha végeztél és gatya fent, akkor vissza.
dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hahó, nem ez a kérdés feltűnt??????
dec. 11. 18:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Viccet félre téve, a szőnyegből egy kis nedves papírral vagy nedves szivaccsal kijön, ha azonnal kiszeded. A kőről is ugyanígy lejön. A wc deszka meg wc fedél az neccesebb, mert van ami azonnal beszivja valamiért a színt. Én jártam így, szerencsére itthoni wc vel. A teteje lett foltos és csak acél dörzsivel tudtam levakarni az elszineződést. Így meg karcos maradt de legalább fehér.
dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Teszek le egy újság papírt és inkább arra recskázok rá.
dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!