Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az utolsó szem fogamzásgátl...

Ha az utolsó szem fogamzásgátlót elfelejtettem bevenni lehet gond?

Figyelt kérdés

Tegnap este kellett volna bevennem az utolsót, de elfelejtettem. Gondolom most már nem érdemes bevenni. Lehet gond, vagy csak előbb fog megjönni a vérzés?

A következő levelet egy nappal korábban kezdjem?


dec. 15. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 7 nap szünetet tarts ugyanúgy, a következő levelet egy nappal korábban kezdd. Ha így csinálod, nem lesz belőle baj.
dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. És ha ezt a kimaradt szemet a következő levél elfogyása után bevenném a 22. napon, hogy újra a szokásos a napon kezdődjön a vérzésem, akkor is ugyanúgy megmarad a védelem?
dec. 15. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.
dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne játssz a pluszban bevétellel.

Ha zavar az egy nap csúszás, akkor vedd be most a kimaradtat, és ne tarts szünetet egyáltalán - este vedd be az új levél első szemét.

Így ebben a hónapban kimarad a vérzésed (barnázás lehet), de a napok nem borulnak fel.

dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nem láttam sajnos az utolsó választ aznap, így nem vettem be. :/

Mi a baj a pluszban bevétellel? A betegtájékoztatóban azt olvastam, hogy lehet azzal késleltetni.

dec. 18. 09:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha pont nyaralásra jönne meg azért szedjük tovább, hogy elcsússzon pár napot.
dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!