Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni az...

Elfelejtettem bevenni az utolsó szem fogamzásgátlót. A következő levelet kezdjem egy nappal előbb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vasárnap kellett volna bevennem az utolsó szemet, de elfelejtettem, így szombat volt az utolsó gyógyszeres nap. A következő levelet kezdjem ugyanakkor, mintha bevettem volna a vasárnapit (de így akkor 8 gyógyszermentes nap lesz), vagy kezdjem egy nappal előbb, 7 napot kihagyva?


(Egy hónapja kezdtem szedni.)


Köszönöm!


2017. febr. 19. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A következő levelet kezdd egy nappal előbb, és szedd be a kimaradt egy szemet is, így 22 napig szedsz gyógyszert, utána kihagyod megint a 7 napos szünetet. Így nem csúszol meg, utána megint ugyanúgy vasárnap kell majd bevenned az utolsó szemet. 7 napnál több szünetet nem szabad hagyni, mert akkor oda a védelem.

20N

2017. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2017. febr. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!