Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bugyiban székletcsík okozhat...

A bugyiban székletcsík okozhat gondot?

Figyelt kérdés

Még délután suliban a hazaút előtt intéztem nagydolgot. Úgy éreztem inkább letudom mint útközben nyomasszon. Sajnos olyan lágy, kenődős székletem volt, sokat kellett papírral tisztálkodnom/törölnöm ( és úgy néz ki nem sikeresen.)

Most útközben pisiléskor láttam, hogy a bugyiban virít a székletcsík. Ismét megtöröltem magam hátul is, de igazából nem tudok mit tenni, csak félek megfertőz a bugyi vagy ilyesmi. Nem tartom magam igénytelennek, de ma valamiért így alakult. 19L


dec. 15. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem
dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

húgycsőbe került székletben található baci okozhat problémákat.


#1 lapozz fel egy bioszkönyvet, úgy látom hiányoztál pár óráról.

dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De nem húgycsőről van szó a csík inkább ,,közép-, hátul" van, így a hüvelyem miatt aggódok inkább. Ágyaztam a bugyiba vécéppapírt hátha számít egy kicsit
dec. 15. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Felszálló fertőzést tud okozni, de normál higiénia és immunrendszer mellett különösképpen nem kell aggódnod.
dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Tud fertőzni hüvelyt és hólyagot a sok baktérium, ami benne van a székletedben.
dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Tud fertőzni, minél gyakrabban előfordul, annál nagyobb az esély, most remélhetőleg ettől az egy alkalomtól nem lesz semmi bajod. Nekem mindig van a táskámban intim törlőkendő, az ilyen esetekre is jó.
dec. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzésveszély van valamennyi ilyenkor, de ez alapvetően mindkét nemre igaz, igaz nőket jobban érinti.

Aki meg azt írja írj privit vele vigyázz.

dec. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!