Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett is...

Fogamzásgátló mellett is késhet a mensi?

Figyelt kérdés

Lassan 2 eve szedek fogamzàsgàtlót. A baratommal a levél 2. napjàn szexeltünk. Nem megy el bennem soha.

Szerdan veszem be az utolsó szemet es szombaton szokott megjönni ált. délelőtt.

Múlt hónapban pénteken jött meg.Viszont ma még mindig nem jött meg.

Beteg voltam a hétvégén nàtha hőemelkedés es durva torokfájás.

Mindenféle immunerősítőt szedek éppen új szent györgyi vitamin adagot reggel este.

Az bekavarhat esetleg a betegseg bekavarhatott ebbe?

Vagy ki is maradhat?

Terhesség az kb kizàrva.



dec. 16. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Be is kavarhat betegség vagy stressz is, igen.

Plusz amikor én szedtem, akkor folyamatosan változott a menstruációm, egyre kevesebb lett, és egyre több idő telt el az utolsó szemtől a vérzésig.

dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tapasztalom hogy egyre kevesebb vér jön meg nyálkaháryta
dec. 16. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mintha valahol olvastam volna, hogy van ilyen nyálkahártya-vékonyító hatása.

Nem tudom, hogy az mennyire maradandó, mert én közel 10 évig szedtem, viszont pár èvvel az abbahagyás után estem teherbe, és nagyon vékony volt akkor is a nyálkahártya (8mm).

Viszonz lehet, hogy anélkül is ennyi lett volna... :)

Lényeg, hogy szerintem nincs gond nálad, de ha nagyon megváltozna a vérzés, akkor megkérdezhetsz majd egy dokit, lehet gyógyszerváltást javasolna.

dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen van ilyen hatàsa. Ennek alapból nagyon örültem mert vastag volt a nyálkahártyám nagyon fájdalmasak voltak a mensik e miatt.
dec. 16. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Fogamzásgátló tabletta szedése mellett nincs menstruáció. A szünetben megvonásos vérzés jelentkezik. Ennek nem szabadna csúsznia. Hiszen mű hormonok irányítják a mű vérzést. A vérzésnek a szünet EGYIK napján kell kezdődnie. Ha neked mindig szombaton kezdődik akkor most simán kezdődhet mondjuk csak vasárnap. Viszont miért nem megy el benned a barátod? Ez a lényege a fogamzásgátló tablettának. Ha már mérgezed vele magad akkor használd ki az előnyeit is. Ha meg nem bízol a fogamzásgátló tablettában akkor hagyd abba és inkább használjatok gumit.
dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont a miatt h a gyogyszer sem 100% vedelem így azt a kis kockázatot is kilőjük.

19 éves vagyok nem akarok gyereket es nem egy ismerősöm esett teherbe gyógyszer mellett

dec. 16. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, minek szedi valaki, ha nem megy el benne a párja.

Gondolom az ismerőseid nem vallják be, hogy esetleg valamit elszúrtak a szedésnél. Bár ezen az oldalon mindenki a gyógyszer mellett lett terhes tudjuk.

Én 7 éve szedem normálisan, nem szakítjuk meg a végén. Érdekes sosem lettem terhes.

dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7 évig szedtem fogamzásgátló tablettát (Yadine). Mondjuk már bánom hogy anno elkezdtem és mai fejjel sose szednék ilyesmit. De a párom mindig bennem ment el és sose volt gond. Pontosan kell szedni és hányás-hasmenés esetén pótolni. Ennyi a titok.
dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Teljesen pontosan szedem, és soha nem hanytam ki vagy ment a hasam
dec. 16. 15:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg mitől félsz? Így kb felesleges szedned...

Ha normálisan szeded, nem leszel terhes.

dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!