Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pont szilveszterkor jönne meg...

Pont szilveszterkor jönne meg a menzeszem. Fogamzásgátlót szedek. Történne valami gond ha késleltetném egy pár nappal? Hogyan kell egyáltalán késleltetni?

Figyelt kérdés
dec. 18. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Folytatólagosan szeded a kövi adagot, kihagyás nélkül.
dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor tulajdonképpen a január kimarad, menstruáció nélkül?
dec. 18. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyfázisú tablettát szedsz (minden tabletta egyforma színű), akkor szimplán tovább szeded annyival, amennyivel el akarod tolni.

Akár az egész levelet is beszedheted. De minél több nappal tolod el, annál nagyobb az esélye, hogy áttöréses vérzés fog jelentkezni.

Utána simán megtartod a 7 nap szünetet, és a 8. napon elkedzed a következő levelet. Viszont ott már figyelni kell, mert ha rövidíted a ciklust (márpedig a következő levélből annyival kevesebb tablettád lesz, amennyivel többet beszedtél), akkor ott lehet gond a védelemmel. Tehát inkább a megkezdett csomagot tedd félre és ha szükséges, abból pótolj később (pl. kihányt tabi, vagy ha megint tologatni akarod).

dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én placebo nélküli tabit szedtem, és csak pár nappal kellett tolnom,annyival többet szedtem be.
dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy csak pár nappal told el (az a levél jó lesz később hasonló esetre), hogy elkerüld az áttöréses pecselételgetést
dec. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!