Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap megvágtam magam odalent...

Tegnap megvágtam magam odalent ollóval. Kaphatnék egy kis segítséget?

Figyelt kérdés
Nem mély a seb, és hamar el is állt a vérzés, csak nem tudom, hogy le kéne-e fertőtleníteni, tegnap vízzel alaposan kimostam, csak nagyon meg voltam rémülve, ezért ezt hirtelen el is felejtettem. Ha Octeniseptet ráfújok egy papírzsepire, és áttörlöm vele egy kicsit a vágast, az jó lehet?
dec. 19. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Utólag már mindegy...
dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem mély a seb, akkor nem kell összevarni. Ezért felesleges orvoshoz fordulni. Legalább is egyelőre. Fertőtlenítsd le, aztán hadd gyógyuljon. Nézegesd napi szinten, ha esetleg napról napra egyre csúnyább lesz, akkor érdemes megnézetni orvossal.
dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Octeniseptet fújhatsz rá közvetlenül is, de igazából mostmár mindegy.

Esetleg használj valami hámosító krémet, de szerintem az is felesleges.

Ügyelj arra, hogy tisztán és szárazon tartsd, és pamut fehérneműt használj (lehetőleg ne tangát, bár nem tudom hol sikerült pontosan megvágni)

dec. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Octeniseptet használhatok? Köszönöm a választ, megnyugtattál!
dec. 19. 15:57
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
dec. 19. 15:58
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Fújj rá nyugodtan Octeniseptet, az egy jó cucc. Még tinikoromban sikerült nekem is így megvágni ollóval és simán meggyógyult, bár a helye megvan.
dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam.
dec. 19. 18:53
 8/10 anonim válasza:
52%
Melyik részt?
dec. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezeld le sebfertőtlenítővel ez a legjobb amit lehet tenni.

Ha valaki privátban képet kér róla, ne küldj neki.

dec. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, az egyik ajkon eléggé lent. 9-es nem is terveztem képet küldeni senkinek. Már nem is fáj a seb, és már alig piros és kezd hegesedni. Köszönöm Mindenkinek a segítséget!
dec. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!