Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a keses...

Szerintetek mi lehet a keses oka? Tapasztaltatok mar ilyet? Köszönöm a segítséget! :)

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes vagyok, mert mar 10.napja késik a mensim.

Annyit tudni kell, hogy kb. 2honapig folyamatos visszaterő hüvelygyulladásom volt, amit a mostani kezelés után érzem úgy, hogy teljesen elmúlt.

Előző hónapban is volt ilyen problémám, viszont akkor megjott.

A párommal nem is mondhatni igazán azt, hogy szexeltunk, mert nem élvezett el,mert a gyulladás miatt nekem fájt és kértem hadjuk abba.

Valamiért attól félek, hogy elovaladektol esetleg teherbe eshettem. Az együttlétunk az viszont par percig tartott, mert, ahogy leirtam nagyon fajt es abbahagytuk.

Gondolok en mar a stresszre, vagy a gyulladás állhat mögötte.

Mar tanácstalan vagyok. 😔 Szedtem antibiotikumot is, amirol azt hallottam, hogy emiatt is keshet. Hüvelykúp, hüvely tabletta szedése az elmult 1 hónapban folyamatosan.

Annyi, hogy gorcsolok mar egy ideje es pattanásos az arcam is, ami mensi elott 1-2hettel szokott jelentkezni nalam.

Csinaltam tesztet, ami negativ lett, szoval en az a gyógyszerek mellekhatasara gondolok, hogy azert kesik.


2022. ápr. 27. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!