Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor el lehet ájulni?

Menstruációkor el lehet ájulni?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy akkor leszenk ilyen rosszul amikor terhesek de az nem lehetek mert megjott(van barátom és szoktunk szexelni de védekeztünk és nem hiszem) és szerintem amiatt ájultam el majdnem a buszon hogy megjott

Szerintetek?



dec. 19. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom előfordult már, hogy valaki elájult miatta, de nem hinném, hogy normális dolog. Jelezném orvosnak.
dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos van, akivel elő szokott fordulni.
dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
85%
Velem rendszeresen előfordult régebben. Alacsony vérnyomás, vashiány, plusz erős vérzés és görcsök, sajnos volt már, hogy kidőltem.
dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
velem előfordult mar, de ennek ismert az oka. (erős menstruáció, vérveszteség stb., ezert orvoshoz is járok rendszeresen). vastabletta fontos.
dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
dec. 20. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Előfordulhat, de jobb minél előbb elmenni vele orvoshoz. Én pl vérszegény vagyok, vashiányos, volt, hogy elájultam, mikor menstruáltam, voltunk anno dokinál anyukámmal, kaptam rá gyógyszert és most már így évekkel később sokkal elviselhetőbb.
dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!