Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megkésett, gyenge menstruáció....

Megkésett, gyenge menstruáció... Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: Eddig mindig rendszeresen jött meg a menstruációm most viszont késett 5 napot és ráadásul nagyon gyenge volt, inkább halvány rózsaszínes folyás szerű, 2 napig tartott. Voltunk együtt viszont védekeztünk (óvszer, és mindig le van ellenőrizve, hogy nem-e történt baleset) Ne értsétek félre nem lenne baj ha baba lenne csak jelenleg elég sok minden összejött így hirtelen... Szerintetek érdemes lenne tesztet csinálni ? Vagy valami komolyabb baj lehet a háttérben ? Körülnéztem de nem találtam ehhez hasonló összetételü kérdést. A válaszokat előre is köszönöm!

dec. 20. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj
dec. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet egy kérdésem?
dec. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze ha hiányosan írtam le vagy nem érthető nyugodtan, most írtam ide először.
dec. 21. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek, ha azt sem tudod eldönteni hogy egy tesztet megcsináltass-e akkor nagyon nem állsz készen egy gyerekre. Ne legyél már ennyire életképtelen.
dec. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom ide tanácsért járnak fel emberek... Ez az oldal lényege kedves 4/4 válaszoló... szerintem vannak "hülyébb" kérdések is az oldalon... nem mellesleg ha értelmeznéd nem arra megy ki a kérdés hogy csinálják-e tesztet, nem muszáj hogy egyet érts velem legyen további szép napod! :)
dec. 21. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!